Розблоковано підписання закону про реформу трудового законодавства

Розблоковано підписання закону про реформу трудового законодавства

29 липня ВРУ розглянула та не підтримала проєкти постанов ВРУ №5371-П та №5371-П1 про скасування рішення ВРУ від 19.07.2022 року про прийняття у другому читанні та в цілому як закону України проєкту Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність». Про це повідомив Я. Железняк у своєму Телеграм-каналі. 

Відповідно законопроєкт №5371 вже може бути підписаний спікером ВРУ та Президентом.

Нагадаємо, 19 липня нардепи прийняли у ІІ читанні законопроєкт №5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність». Про це та про те, що саме зміниться в оформленні трудових відносин, ми розповідали тут.

Зауважимо, що за таблицею до ІІ читання цей Закон має набрати чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та діяти протягом дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону «Про правовий режим воєнного стану». Він втратить чинність з дня припинення або скасування воєнного стану. 

https://news.dtkt.ua/labor/labor-relations/77723-rozblokovano-pidpisannya-zakonu-pro-reformu-trudovogo-zakonodavstva

 

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад