Сім порад для створення ідеального супровідного листа

1. Аргументуйте свою ефективність

Ніщо так не «чіпляє» в листі, як інформація про те, чим ви можете бути корисні потенційному роботодавцю, як ваш досвід і знання допоможуть компанії рости та розвиватися.

Що робити? Чітко й по справі розпишіть, чим можете допомогти. Не просто опишіть навички, а дайте зрозуміти, як вони стануть у нагоді в роботі.

2. Будьте короткі

Якщо ви не претендуєте на роль креативного автора, краще викладіть все максимально коротко і ясно. Рекрутери сканують поглядом супровідні листи і фільтрують їх за ключовими словами. Вони поважають і цінують таку якість, як стислість. На забувайте, що мета вашого листа – зачепити та змусити прочитати ваше резюме цілком.

Що робити? Скоротіть текст до декількох пропозицій, сформулювавши, чому саме ви кращий кандидат.

3. Знайдіть і використовуйте секретний сигнал

Під час пошуку співробітників багато компаній поміщають в опис вакансії так званий таємний сигнал. Це якесь ключове слово або якість, якого вони чекають від претендентів.

Кожен претендент, який відгукується на цю інформацію в своєму супровідному листі, швидше за все, потрапить на співбесіду.

Що робити? Уважно читайте опис і дайте зрозуміти, що ви зацікавлені в конкретній вакансії (а не просто розсилаєте резюме пачками).

4. Виберіть правильний формат

Кращі супровідні листи – це нестандартні послання. Наприклад, два коротких абзаци, насичених упевненістю, в поєднанні зі списком пропозицій щодо поліпшення роботи компанії. Такі листи привертають увагу не тільки через списки, а й тому, що вони відрізняються від інших.

Пам'ятайте, що резюме допомагає знайти роботу, але супровідний лист у цьому сенсі – головний ключ до успіху.

Що робити? Виділіть час на оформлення супровідного листа, віддавайте перевагу коротким форматам.

5. Вкажіть контактну інформацію

Перше, що рекрутер хоче зробити після прочитання крутого супровідного листа, – зв'язатися з кандидатом. Спростіть цю задачу.

Що робити? Вкажіть у тексті номер мобільного телефону чи адресу електронної пошти, щоб можна було швидко домовитися з вами про співбесіду.

6. Підкресліть, що ви легко навчаєтеся новому

Кандидати, які демонструють здатність до швидкого навчання, – найцінніші для компаній будь-якого типу та розміру. Адже вони можуть швидко перейти з однієї позиції на іншу, адаптуючись до змін.

Що робити? Вкажіть у листі таку якість, як здатність швидко навчатися, і ви зможете виділитися серед інших претендентів.

7. Покажіть, що ви вмієте адаптуватися до змін

На людей з широкою базою знайомств і контактів завжди звертають увагу, тому що вони легко адаптуються до змін і вирішують ті завдання, про необхідність яких керівництво може навіть не здогадуватися.

Що робити? Розкажіть про те, що постійно розширюєте сферу своїх інтересів і завдань.

https://www.work.ua/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад