Як вижити в офісі, якщо вас дратує все – від колег до графіка
Навіть найулюбленіша робота іноді доводить до божевілля. Ранні підйоми, суперечки з керівництвом, непосильні завдання, спека або холод в кабінеті – одного разу це набридає і хочеться все кинути й піти. Але не поспішайте приймати необдумані рішення.
Дрібні неприємності
Погане провітрювання приміщення, холод, спека, відсутність повноцінного комфорту на робочому місці – все це не додає бажання працювати на повну потужність. І тут два варіанти:
- зосередитися на недоліках настільки, щоб звільнитися;
- вирішувати проблему.
Попросіть у керівництва встановити кондиціонер. Поясніть, що для нормальної працездатності вам потрібен хоча б мінімальний комфорт. І не бійтеся заявити про це.
Недосипання, втома, безнадійність
Якщо ви не хочете працювати через постійну втому, відсутність сну та фізичну активність, тоді немає сенсу радити побільше гуляти на вулиці й спати по 8 годин на день. Всі ми знаємо, що ці поради не працюють, тому що до них ніхто не прислухається.
Знаєте, що вам по-справжньому потрібно? Взяти відпустку. На два дні. Відключити телефон і вимкнути комп'ютер, залізти під ковдру і гарненько виспатися. У перервах між сном можна почитати книгу, яку давно хотіли, подивитися кіно, смачно поїсти. І все це – в горизонтальному положенні.
Докучливі непрофесійні колеги
Якщо вам не пощастило з колективом, не потрібно пороти гарячку. Напевно в команді є хоч парочка адекватних людей. Ось їх і тримайтеся. Якщо вас дратують всі колеги, знайдіть в собі сили їх полюбити або змиріться.
Ось такі варіанти. А інших нема. Тому що робота – це не про розваги. Це про вашу кар'єру. І якщо вас вона цікавить більше, ніж склоки, інтриги та навіть дружба з колегами – перестаньте шукати негатив і зосередьтеся на завданнях.
Нецікаві нудні завдання
Ось це вже проблема серйозніша. Якщо вам не подобається те, чим ви займаєтеся, якщо це не приносить ні задоволення, ні зростання, ні радості, перестаньте сумувати й поговоріть з керівництвом.
Покажіть свою готовність взяти більше відповідальності, озвучте свої ідеї, запропонуйте поліпшення, візьміться за новий проект, доведіть, що ви хочете не просто «просиджувати штани», а можете і хочете діяти на благо компанії. І своїй кар'єрі.
Несправедливе керівництво
Тут треба вирішити – робота в цілому вам подобається? Перспективи зростання є? Шеф несправедливий настільки, що ви явно недоотримуєте своє або просто іноді доводиться на все горло доводити свою правоту? Колектив подобається?
Якщо все настільки погано, що ви явно губите свою кар'єру, працюючи на самозакоханого та недалекоглядного шефа, починайте пошуки нової роботи. Якщо світло на горизонті є, затримайтеся ще на трохи. Постарайтеся налагодити комунікацію, абстрагуватися і зосередитися на основних професійних обов'язках цивільного характеру або взагалі зведіть спілкування з шефом до мінімуму, щоб зайвий раз не нервувати.
https://www.work.ua/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
5847
5239
282
31
135
4
141
3
133
0
137
0
142
2
179
5
Робота в Кам'янці-Дніпровській
147
1
135
1
369
71
134
1
134
2
143
1
145
1
135
0
148
1
136
0
149
6
133
0
144
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Запоріжжі складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 23500 грн.
Hitjob.zp.ua
- 9742 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...