5 робочих звичок, які негативно впливають на ваше здоров'я

Ви відмінний співробітник, але ваша постава далека від ідеалу (через неправильне положення за робочим столом), у вас проблемна шкіра (через неправильне харчування) і в цілому ви почали часто хапатися за серце (результат малорухливого способу життя)? Значить, пора змінювати свої робочі звички:

Дорога на роботу. Вчені визначили, що занадто довга дорога з роботи додому і навпаки призводить до збільшення загальної маси тіла і підвищення кров'яного тиску. З часом через такі подорожі можна отримати серцевий напад, інсульт, діабет або навіть ниркову недостатність. Тому, якщо дозволяє час і відстань, хоча б час від часу змінюйте автобус на велосипед або намагайтеся більше рухатися після закінчення робочого дня.

Нічна робота. Іноді завдань так багато, що вкластися у 8-годинний робочий день просто неможливо. Однак, намагаючись догодити босові та проводячи безсонні ночі за комп'ютером, ми заганяємо себе в могилу. Мало того, що відсутність нормального сну згубно позначається на серцево-судинній системі, нічна робота також уповільнює нашу реакцію та здатність сприймати інформацію. Більш того, як стверджують вчені, 24 години без сну - це все одно що 0,10 проміле алкоголю в крові.

Ділове взуття. Як би елегантно вам не хотілося виглядати в офісі, взувайте туфлі на високих підборах тільки на спеціальні події: важливі зустрічі, наради і т.д. І завжди майте в запасі пару взуття на плоскій підошві. Ортопеди всього світу попереджають, що носіння взуття на високих підборах більше двох годин на день завдає значної шкоди стопі. Також багато людей схильні недооцінювати розмір своєї ноги і купують дуже маленьке взуття. Тісні туфлі так само небезпечні для ніг, як і високі підбори. Тому перед тим, як відправитися за діловим взуттям до магазину, обов'язково виміряйте розмір своєї стопи - з віком вона має тенденцію ставати ширшою та довшою.

Сніданок. Звичка відмовлятися від сніданку - ще одна жахлива помилка, якої припускаються багато працівників, каже дієтолог Ребекка Скрітчфілд. Таким чином, ми залишаємо власне тіло без енергії, а тому з ранку не можемо сфокусуватися на роботі. Після 6-8 годинного сну наш організм потребує калорій і підвищеного рівня цукру в крові для того, щоб нормально функціонувати.

Неправильна постава. В принципі, ідеальної пози для того, щоб сидіти 8 годин поспіль, не існує. Багато хто вважає, що якщо вони сидять з прямою спиною, значить, нічого поганого з їхнім хребтом не трапиться. Але медики стверджують: щоб уникнути застою крові і болю в м'язах, а пізніше і проблем з хребтом, потрібно постійно змінювати положення тіла і в цілому намагатися якомога більше рухатися під час робочого дня.

Джерело: http://finance.bigmir.net/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад