Кращі способи пошуку роботи коли ви ще працюєте
На сьогодні не рідкісні ситуації, коли працевлаштований співробітник знаходиться в активному пошуку нової роботи. Про те як отримати з цієї ситуації плюси та мінімізувати мінуси поговоримо в даній статті.
Багато хто вже працевлаштований, намагаються змінити роботу, за статистикою - це приблизно 40% людей. Пошук роботи в даному випадку є більш комфортабельним, але й має свої мінуси.
1. Обмеження в часі
Якщо ви працюєте в офісі, то відпрошуватися постійно вам не вдасться, та й вільного часу не так багато. Вам допоможе планування співбесід та переговорів, а також вашого вільного часу. Намагайтеся розглядати тільки найвигідніші та найбільш цікаві пропозиції, а зустрічі краще організовувати на ранній ранок, вечір чи обід.
2. Не хвилюйтеся
Якщо у вас є деякі проблеми на поточній роботі, на співбесідах про них краще забути. Займіть свій розум новими перспективами і не думайте про те, як вам швидше вирішити питання поточної роботи. Але не забудьте потім повернутися в ритм того, що у вас є на даному етапі.
3. Плюси та мінуси
У працюючої людини на співбесіді набагато більше впевненості в собі, це звичайно винагороджується більшою зарплатою і набагато більшими шансами з працевлаштування. Ви зможете також врахувати всі плюси та мінуси обох робіт.
4. Таємниця
Для вас же краще не поширюватися про те що ви в пошуку роботи. Ані в соціальних мережах, ані в блогах, і особливо не розповідати своїм колегам по роботі. Втратити стару роботу, ще не знайшовши нову - не кращий варіант.
5. Електронна пошта
Не варто використовувати корпоративну пошту. Вона є власністю компанії, в якій ви працюєте, і після звільнення ви не тільки опинитеся в незручній ситуації, а і втратите ваші дані. Створіть собі відповідну особисту пошту і працюйте з нею.
6. Секрет фірми.
У більшості випадків ваша нова робота буде в тій самій сфері, в якій ви працюєте зараз, можливо фірма буде прямим конкурентом. Не варто відразу розголошувати всі нові ідеї, плани та внутрішній процес роботи, тому що, якщо ви зробите це один раз, то зробити вдруге взагалі не складе проблеми. Начальство такі ситуації не схвалить, і, швидше за все, нову посаду вам не дадуть. Головне, про що варто розповісти - це ваші успіхи і те, чого домоглися особисто ви.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
5848
5239
282
31
135
4
141
3
133
0
137
0
142
2
179
5
Робота в Кам'янці-Дніпровській
147
1
135
1
369
71
134
1
134
2
143
1
145
1
135
0
148
1
136
0
149
6
133
0
144
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Запоріжжі складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 23500 грн.
Hitjob.zp.ua
- 9742 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...