П'ять порад, як стати графічним дизайнером

Графічний дизайнер - зараз популярна професія, а пов'язаний такий попит зі зростанням кількості торгових майданчиків і жорсткою конкуренцією на ринку, де займають лідируючі позиції ті гравці, які можуть привернути увагу цільової аудиторії до продукту.
Що таке графічний дизайн? В цілому така діяльність передбачає створення зображення за допомогою штрихів, ліній, крапок і так далі для того щоб передати ідею. Використовується графічний дизайн в різних сферах, в основному саме сегмент реклами вимагає професіоналів у цій галузі. Можна виділити основні напрямки діяльності:
- Друкарня. Дизайн друкованої продукції (журнали, газети, книги)
- Промисловий дизайн (дизайн упаковок, етикеток і так далі)
- Веб-дизайн
Фахівець-початківець знайомиться з основами даної діяльності і вибирає для себе напрямок більш відповідного сегмента. Для того щоб опанувати професію, необхідно поставитися до процесу відповідально і оцінити майбутні перспективи. Виграшним може стати сегмент веб-дизайну, адже зараз все більше популяризуються онлайн покупки, а значить ефективними можна вважати ті рекламні інструменти, які включає інтернет-маркетинг.
Перша порада - визначаємо джерело доходу
Саме на першому етапі важливо визначити чи окупиться навчання, а значить потрібно припустити, де будуть використовуватися навички графічного дизайнера. Що для цього необхідно?
- Портфоліо
- Надійні біржі фрілансу
- Напрацювання клієнтської бази
Ще до початку навчання потрібно скласти собі план дій. І в процесі отримання нових знань формувати портфоліо, шукати корисні ресурси, і природно, замовників.
Друга порада - спілкуємося на форумах або де навчитися графічного дизайну?
Перед тим, як почати навчання необхідно знайти відповідний навчальний центр, курси. На спеціалізованих форумах можна отримати слушну пораду від професіоналів, адже для графічного дизайнера важливо не тільки отримати диплом або сертифікат, а й отримати дійсно знання. Можливо, новачок зможе знайти на форумі справжнього професіонала своєї справи, який і стане його викладачем.
Третя порада - використовуємо для навчання безкоштовні програми
Використовувати безкоштовні програми Gimp, Scribus, Inkscape і Pixlr може кожен бажаючий, а ось. відчувши в собі впевненість. можна переходити вже на інший рівень.
Четверта порада - працюємо над власним стилем
Конкуренція на ринку праці зараз велика і область графічного дизайну не є винятком. Тому новачкові потрібно працювати над власним стилем і здивувати потенційного замовника своїми проектами.
П'ята порада - вивчаємо спеціалізовану літературу, стежимо за новинами
Професія графічного дизайнера вимагає постійного підвищення кваліфікації, особливо якщо є бажання працювати з веб-дизайном.
Дотримуючись простих порад, досягти помітних успіхів досить просто, головне плідно працювати і не бояться освоювати щось нове.

http://studikam.ru

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад